İptal ve İade İşlemi

Teklif verme bedeli iadesi nedir, hangi şartlarda yapılır?

HizmetiYolla, belirli işlemler için teklifini karşı tarafa iletebilmen için teklif verme bedeli talep etmektedir.

Müşterilere teklif sunmak tamamen senin inisiyatifinde. Teklifini sunmak istediğin takdirde, ekranda görüntülenecek bedeli onaylayarak teklifini iletebilirsin.

HizmetiYolla, teklif verme bedeli ödenen işlerde teklifin müşteriye iletileceğini garanti etmektedir. Ayrıca HizmetiYolla teklif verme ve komisyon bedeli oranlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Müşteri işi yaptırmaktan vazgeçebilir, başkasını seçebilir veya mükerrer talep oluşturarak başka hizmet verenlerle görüşmek isteyebilir. Teklifi iletmen işi kazanman için yeterli olmayabilir. İşi kazanmadığın zamanlarda teklif verme bedeli iadesi yapılmaz. Bu nedenle teklif verme ücreti ödediğinde müşteriyi zamanında aramanı ve müşterinin ihtiyaçlarına duyarlı olmanı öneriyoruz.


Kazandığım iş iptal olursa ödediğim komisyonu geri alabilir miyim?


HizmetiYolla'deki bir teklifi kazandıktan sonra sorumluluğu hizmet veren olarak sana aittir. HizmetiYolla olarak, işi takip etmeni, tamamlamanı ve müşteri memnuniyetini sağlamanı rica ediyoruz.

Müşteri ile görüştüğünde işin iptal olduğunu öğrendiğin takdirde, kazanımdan sonraki ilk 2 hafta içinde destek@Hizmetiyolla.com'a bir e-posta ileterek iptal bildirimi yapman gerekmektedir.

Kazandığı işi takip etmeyen ve müşteri mağduriyetine yol açan teklif sahipleri olabildiği için, HizmetiYolla'ya iptal bildirimini ilk 2 haftadan sonra yapan teklif sahiplerine komisyon iadesi yapılmamaktadır. Kullanıcı sözleşmesi gereğince HizmetiYolla komisyon iadesi yapmakla yükümlü değildir.

Ancak müşteri mağduriyeti, iş takibi ve müşteri ile iletişim konularında herhangi bir kusur söz konusu değilse, HizmetiYolla her iki taraf ile görüşerek bu durumu teyit edebilir ve komisyonu geri ödemeye karar verebilir.

Müşterinin işin parasını ödememesi durumunda ne oluyor?


HizmetiYolla dışında kazanılan tüm işlerde olduğu gibi, HizmetiYolla'dan kazandığın işler için de müşterilerin ile bir sözleşme yapmanı öneriyoruz. Tahsilatın tutarı, zamanlaması ve ödeme kanalının net bir şekilde belirlenmesi için sözleşme yapılmasının önemli olduğunu düşünüyoruz.

HizmetiYolla olarak müşterilerden gelen taleplerin en doğru hizmet verenler ile eşleşmesine yardımcı oluyoruz, ancak işin kapsamı ve ödeme detaylarıyla ilgili tarafların kendi aralarında anlaşmalarını rica ediyoruz. HizmetiYolla üzerinden kazanıp tamamladığın bir işte ödemeni alamadığın durumda sana elimizden geldiğince yardımcı olabilmemiz için bize haber vermen gerekiyor.

Hizmeti vermeden Önce Lütfen Sözleşme Yapınız !

Hediye Yüklenen TL tutarlarını iadesi yapılmamaktadır.