Hanlı Temizlik Ankara

Ankara

1/1 Teklif Başarısı

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik
Temizlik / İnşaat Sonrası Temizlik

Ankara'nın Tüm İlçe Ve Semtlerin de İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Vermekteyiz.

Profesyonel İnşaat Temizliği Hizmeti
İnşaat sonrası temizlik hizmeti henüz yapılmamış ev – işyeri – dükkan ve villanızın temizliğini hijyenik şartlar içerisinde tecrübeli elemanlar ile profesyonelce doğru yere doğru malzemeyi kullanarak yerine getirmekteyiz.
Her türlü boş daire , dükkan ve villanız temizlik öncesi uzman ekibimizce incelenerek tarafımızca karşılanan TSE standartlarına uygun fiyatlarla temizlenmektedir.
Hijyen açısından malzemeler bir kez kullanılmakta (bez , sünger v.s.) ve temizlik sonrası atılmaktadır , müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra temizlenen yer teslim edilmektedir.

İnşaat sonrası temizliğini işinde uzman bir temizlik firmasına bırakmak büyük kolaylık sağlayacaktır. Temizlik firmaları tecrübeli olduğu için inşaat sonrası temizliği kolayca halleder. İnşaat sonrası temizliğinde çoğu ekipman bir kere kullanacağı için temizlik firması tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Sadece bir kez kullanılacak malzemelerin satın alınması müşteri için gereksiz bir mali yük haline gelir.

İnşaat Temizliğinde İzlenmesi Gereken Adımlar
Temizlik firmaları araştırılmalıdır. Profesyonel İnşaat sonrası temizliği firmalarından biri tercih edilmelidir.
İnşaattan kalan büyük çöpler toplanmalıdır. Büyük çöplerin olduğu ortamda detaylı bir temizlik yapılamaz.
İlk olarak duvarlar temizlenmelidir. Banyo ve mutfak fayanslarındaki kirler su değdirilmeden kuru şekilde tül benzeri bir bezle silinir. Daha sonra temizlik kimyasallarıyla fırçalanarak temizlenir.
Sonrasında pencereler temizlenir. Camlar ve çerçeveleri silinir. Pencerelerin çerçevelerinde bulunan bantlar dikkatle temizlenmelidir. Kesici ve delici bir alet kullanmamalıdır.
İnşaat temizliği öncesi ekipmanlar hazırlanmalıdır. Bol bol çöp torbası bulundurulmalıdır.
İnşaat temizliğinde iş güvenliği önemlidir. İnşaat sonrası temizliğinde kullanılacak kimyasallar günlük ev temizliğinde kullanılan kimyasallardan farklı olacağı için bu iş bir miktar risk barındırır.
Kapılar ve evde monte haldeki mobilyalar temizlenir. Ahşap yüzeyler için özel temizleyiciler kullanılır. Ankara inşaat sonrası temizlik firmaları bu iş için temizleyiciler temin eder.
Son olarak evin yüzeyi temizlenir. Yüzeyin türüne göre kullanılan temizlik ürünü farklılık göstermelidir.

Hizmet Verdiği Bölgeler

Ankara Tüm Şehirler Ankara/Akyurt Ankara/Altındağ Ankara/Ayaş Ankara/Bala Ankara/Beypazarı Ankara/Çamlıdere Ankara/Çankaya Ankara/Çubuk Ankara/Elmadağ Ankara/Etimesgut Ankara/Evren Ankara/Gölbaşı Ankara/Güdül Ankara/Haymana Ankara/Kalecik Ankara/Kazan Ankara/Keçiören Ankara/Kızılcahamam Ankara/Mamak Ankara/Nallıhan Ankara/Polatlı Ankara/Pursaklar Ankara/Şereflikoçhisar Ankara/Sincan Ankara/YenimahalleFirmaya Ait Diğer Hizmet İlanları: