Antalya Temizlik Hizmetleri

Popüler Antalya Temizlik Hizmetleri


Temizlik Hizmeti


Hizmeti.Net Web Sitemiz Üzerinden Bir Çok Profesyonellerimizden Teklif Alebilir, Doğru Firmayı Seçebilirsiniz. Hizmeti Net Web Sitemiz'de, Türkiye Geneli Temizlik Hizmetleri Firmaları ve Şirketleri Yer Almaktadır.

Türkiye Geneli İllerdeki Temizlik Fiyat Teklifi Alabiliceğiniz İller ve İlçleleri Aşağıdaki Tablolar da Yer Almaktadır. İsterseniz Burdan İstediğiniz il Yada İlçeye Tıklayıp Direk Teklif Alabilirsiniz Yada Ana Sayfamızdan Temizlik Tekliflerinizi Oluşturabilirsiniz.


Web Sitemizde Yer Alan Temizlik Hizmetleri;


Ev Temizliği:

Ev Temizliği bilindiği üzere kişinin yaşam ortamını yaşam şartlarına uygun hijyenik duruma getirme eylemidir. Temizlikten kasıt yalnızca toz almak değildir. Temizlik dip köşe temizliği olarak yapılan işlemdir.

Ev Temizliğinde öncelikle dikkat edilmesi gereken kuralların en başında kullanılan deterjanların doğaya ve çevreye zararsız olması gelmektedir.

Ev temizliği için temizlikçi aramakla vakit kaybetmenize gerek yok. Hizmeti.Net Web sitemizde bulunan ev temizliği sayfasında bulunan talep formu oluşturun ve güvenilir firmalarımızdan Ev Temizliği Fiyatları ve Fiyat teklifi alarak doğru hizmeti alın.


İnşaat Sonrası Temizlik:

İnşaat artıkları yeni ev alanları evden soğutacak kadar uzaklaştıran bir olgudur. Müteahhitten sonra kaba temizlik olarak adlandırılan söz konusu bu eylem inşaat sonrası temizlik yapımı sona ermiş ancak oturuma hazır hale gelecek halde ince bir temizliğin yapılmasını kapsar.

İnşaat temizliği aşağıdaki işlemleri kapsamaktadır ve alışılagelen ev temizliğinden şu yönleri ile farklılık içerir:

- Özel araçlar ile boya kalıntılarını kazımak
- Camlardaki inşaat atığını arındırmak
- Kimyasal sıvılar ile cam temizliği yapmak
- Parkeleri silmek, derz kalıntılarını gidermek
- Balkondaki kuş pisliklerini temizlemek
- İnşaat sonrası temizliği yapılan mekanı tozlardan arındırmak.

İnşaat Sonrası temizliği için temizlikçi aramakla vakit kaybetmenize gerek yok. Hizmeti.NetWeb sitemizde bulunan İnşaat Sonrası temizlik sayfasında bulunan talep formu oluşturun ve güvenilir firmalarımızdan İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları ve Fiyat teklifi alarak doğru hizmeti alın.


Cam Temizliği:

Yağmur ve rüzgarlı havalarda, camlarınızda hava kirliliğine paralel olarak kirlenmeler meydana gelir. Bu camlar uzun zaman temizlenmediği takdirde cam üzerinde kir tabakası (cam pası) oluşur. Bu tür sıkıntılar yaşamamak için camlarınızın en az 3 ayda bir temizlenmesi gerekmektedir. 

Cam temizliği için temizlikçi aramakla vakit kaybetmenize gerek yok. Hizmeti.Net Web sitemizde bulunan Cam temizliiği sayfasında bulunan talep formu oluşturun ve güvenilir firmalarımızdan Cam Temizlik Fiyatları ve Fiyat teklifi alarak doğru hizmeti alın.


Ofis Temizliği:

Sabah iş başı yaptığınızda çalıştığınız ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz olmasını arzu edersiniz. Günümüzün çoğu zamanını  ofislerde geçiririz, çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı için hem de beden sağlığı için çok önemlidir .Profesyonel temizlik için büro & ofis temizlik için hizmet verenlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Ofis temizlikleri, çalışılan veya boş tüm meskenleri kapsamaktadır.İşyeri için istediğiniz periyotlarda temizlik seçebilirsiniz: günlük, haftalık, aylık gibi sabit eleman temini hizmetleriyle büro temizlik ile Temizlik Alanında Hizmet Veren İşyerlerimiz Yanınızda

Ofis temizliği için temizlikçi aramakla vakit kaybetmenize gerek yok. Hizmeti.Net Web sitemizde bulunan Ofis temizliği sayfasında bulunan talep formu oluşturun ve güvenilir firmalarımızdan Ofis Temizlik Fiyatları ve Fiyat teklifi alarak doğru hizmeti alın.


Dış Cephe Cam Temizliği:

Binaların dış kaplamalarında bulunan cam,kompozit, alikopat ve benzeri yapı malzemelerinin yapısına özgü şekilde gerekli temizleyici maddeler kullanılarak ;

Sepetli vinç (platform)
Endüstriyel dağcı ekibi
Dış cephe temizlik makinesi
Makaslı platform
Eklemli platform
Örümcek platform
Araç ve gereçleri yardımı ile profesyonel cam silme personelleri tarafından yapılan temizlik işidir.

Dış Cephe Cam temizliği için Tek Tek Firma aramakla vakit kaybetmenize gerek yok. Hizmeti.Net Web sitemizde bulunan Dış Cephe Cam temizliği sayfasında bulunan talep formu oluşturun ve güvenilir firmalarımızdan Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları ve Fiyat teklifi alarak doğru hizmeti alın.


Ütü Hizmeti:

Ütülü kıyafetlere sahip olmanın en kısa yolu Web Sitemiz Üzerinden Dilediğiniz sayıda kıyafeti ütü yapma hizmeti ile ütületin ve kısa sürede teslim alın. Farklı kumaş türlerine uygun ütü hizmetleri ile solma ya da yanma ihtimalini sıfıra indirin. %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunan firmaları tercih ederek profesyonel ütü hizmetine sahip olun. 

Ütü Hizmeti için Firma aramakla vakit kaybetmenize gerek yok. Hizmeti.Net Web sitemizde bulunan Ütü Hizmeti sayfasında bulunan talep formu oluşturun ve güvenilir firmalarımızdan Ütü Hizmeti Fiyatları ve Fiyat teklifi alarak doğru hizmeti alın.


Havuz Bakım Temizliği:

Ev,Villa, konut, site, otel ve tatil bölgelerindeki havuzların bakım ve temizliğini yüksek ihtimam ile gerçekleştirecek uzman firmalar ile çalışın. Hizmet konusunda tecrübe sahibi personeller ile çalışmak sağlığınızı riske atacak bir durumun meydana gelmesini engeller. Bu sayede kısa sürede hijyenik bir havuz elde edin. Hizmeti.Net'de İşinde Uzman Profesyonnelerimiz ile tanışıp çalışmanın tam zamanı.

Havuz Bakım Temizliği için Firma aramakla vakit kaybetmenize gerek yok. Hizmeti.Net Web sitemizde bulunan Havuz Bakım Temizliği sayfasında bulunan talep formu oluşturun ve güvenilir firmalarımızdan Havuz Bakım Temizliği Fiyatları ve Fiyat teklifi alarak doğru hizmeti alın.


Radyatör Petek Temizliği:

Radyatör ve Petek Temizliği Hizmeti zaman içerisinde kireç ve küf biriken radyatör ve peteklerin detaylı bir şekilde temizlenmesini ifade eder. Temizlenmediği takdirde düşük verimlilik ile çalışan ve önemli maddi kayıplara yol açabilecek radyatör ve peteklerin doğru şekilde temizlenmesi yetkili firma ve personeller tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu sayede sisteme zarar vermeden verimliliği arttıran sonuçlar elde edilir.

Radyatör Petek Temizliği için Firma aramakla vakit kaybetmenize gerek yok. Hizmeti.Net Web sitemizde bulunan Radyatör Petek Temizliği sayfasında bulunan talep formu oluşturun ve güvenilir firmalarımızdan Radyatör Petek Temizliği Fiyatları ve Fiyat teklifi alarak doğru hizmeti alın.