Güzellik Hizmetleri

Popüler Güzellik Hizmetleri

Güzellik & Estetik Hizmeti

 

Türkiye Geneli, Güzellik ve Estetik Uzmanları ve Merkezleri, Salonları Web Sitemizde Yer Almaktadır, İstediğiniz Üye İşyerlerimiz olan Güzellik Merkezi Yada Salonlarımızdan Kendi Sayfalarından Yada Bölgenizdeki Lokasayonda olan Güzellik, Estetik, Merkez ve Salonlarından Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.


Web SitemizdeYer Alan Güzellik Estetik Kategorilerimiz;


Güzellik Uzmanı;

Güzellik merkezlerinde epilasyon, cilt analizi ve bakımı, profesyonel makyaj, çeşitli vücut işlemleri gerçekleştiren ve bu süreçlerde kozmetik bilimi ve teknolojisinden yararlanarak profesyonel bir şekilde hizmet veren kişidir.

Güzellik Uzmanı aramakla vakit kaybetmenize gerek yok. Hizmeti Yolla Web sitemizde bulunan Güzellik Uzmanı sayfasında bulunan talep formu oluşturun ve güvenilir Uzmanlardan Güzelliğinize dair Fiyat teklifi alarak doğru hizmeti alın.

Güzellik Uzmanı Neler Yapar?

Güzellik uzmanının ihtiyaçlar doğrultusunda belirli görevleri de bulunmaktadır. Güzellik merkezlerinde yapılan cilt bakımı, epilasyon, makyaj, vücut işlemleri, çeşitli zayıflama aletlerinin kullanımı ve daha birçok işlemini güzellik uzmanları gerçekleştir.

Estetisyen Nedir? Nasıl Olunur?

Cilt bakımı, vücut bakımı, lazer ve buz epilasyon işlemleri, depilasyon ve makyaj gibi kişisel bakım işlemlerini yapabilme becerisine sahip, bu alanda uzmanlaşmış kişiler estetisyenlerdir. Estetisyen olmak için kişilerin herhangi bir resmi eğitim zorunluluğu bulunmamaktadır. Estetisyen olmak isteyenler Milli Eğitim Bakanlığı MEB ve Güzellik Okulu ünvanına sahip kurumların sertifika programlarından sertifka almaları gereklidir. Profesyonel Estetisyen olmak için M.E.B onaylı Estetisyenlik Kursu ile lisans sahibi olmaları gerekir.