Koltuk Yıkama için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Koltuk Yıkama

En iyi 10 Koltuk Yıkama Hizmeti Veren Üyeler
serik koltuk yıkama

serik koltuk yıkama

Yıkama / Koltuk Yıkama

serik Mahallesinde yerinde, buharlı yıkama hizmeti veren firmamızın sunduğu hizmetler şu şekildedir; serik Koltuk yıkama, Serik Yatak yıkama, Serik Yerinde Oto koltuk yıkama, Hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için yenilenen teknoloji yi ekipmanlarına ekleyip daha iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilermize sunmak için çabalamaktadır.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 1000 - ₺ 5000

Hizmet verebilceği yerler : Antalya/Serik

Oluşturma : 19.11.2023

Kaliteli Hizmet Yerinde Temizlik

Kaliteli Hizmet Yerinde Temizlik

Yıkama / Koltuk Yıkama

Sadece Yüzeysel Değil .!!! Derinlemesine Temizlik Yapıyoruz .!!! ????140 Derece Sıcak Buharla Koltuklarınızı Bakteri ve Kirlerden Arındırıyoruz..!! ????Profesyonel Ekipman ve Ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz ????????İşimizi Severek Yapıyoruz..! ????Memnuniyetleriniz ile adım adım yürüyoruz..!! #BuharınGücünüKeşfet ????Virüs ve bakterileri %99,99* öldürür..!! Dezenfeksiyon sağlar ...!!

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 200 - ₺ 1500

Hizmet verebilceği yerler : İstanbul/Arnavutköy İstanbul/Başakşehir İstanbul/Beyoğlu İstanbul/Eyüp İstanbul/Fatih İstanbul/Gaziosmanpaşa İstanbul/Şişli

Oluşturma : 17.05.2022

Temiz koltuk yıkama hizmeti

Temiz koltuk yıkama hizmeti

Yıkama / Koltuk Yıkama

10 yıldır

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 100 - ₺ 850

Hizmet verebilceği yerler : Mersin/Mezitli

Oluşturma : 21.04.2022

Fethiye Koltuk Yıkama

Fethiye Koltuk Yıkama

Yıkama / Koltuk Yıkama

Alman markası Makine Kalite Şampuanlarla Hijyenik Hizmet Sunuyoruz. Memnun Kalacaksınız. Koltuk Yatak Sandalye ve Halıfleks temizliği Tüm FETHİYE Bölgesi

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 150 - ₺ 1500

Hizmet verebilceği yerler : Muğla/Fethiye

Oluşturma : 20.04.2022

Uygun ücretlere koltuk, yatak, sandalye, araç koltuğu temizliği Ankara

Uygun ücretlere koltuk, yatak, sandalye, araç koltuğu temizliği Ankara

Yıkama / Koltuk Yıkama

Ankara Genelin de Koltuklarını özel şampuan detaylı leke çıkarcıcılar ile olabilecek en temiz hale getiriyoruz profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 150 - ₺ 800

Hizmet verebilceği yerler : Ankara/*

Oluşturma : 21.12.2021

Yıkama Servisi

Yıkama Servisi

Yıkama / Koltuk Yıkama

Buharlı, Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Araç Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz ile, Ankara, Antalya, Fethiye, Bodrum İllerin de Uygun Fiyatlar İle Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti Vermekteyiz. Yıkama Servisi

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 100 - ₺ 1000

Hizmet verebilceği yerler : Ankara/* Antalya/* Muğla/Fethiye Muğla/Ortaca Muğla/Bodrum Ankara/Akyurt Ankara/Altındağ Ankara/Ayaş Ankara/Bala Ankara/Beypazarı Ankara/Çamlıdere Ankara/Çankaya Ankara/Çubuk Ankara/Elmadağ Ankara/Etimesgut Ankara/Evren Ankara/Gölbaşı Ankara/Güdül Ankara/Haymana Ankara/Kalecik Ankara/Kazan Ankara/Keçiören Ankara/Kızılcahamam Ankara/Mamak Ankara/Nallıhan Ankara/Polatlı Ankara/Pursaklar Ankara/Şereflikoçhisar Ankara/Sincan Ankara/Yenimahalle

Oluşturma : 19.12.2020


Koltuk Yıkama

Koltukların temizliği, insan sağlığı açısından oldukça önemli bir işlemdir. Ancak koltuk temizliği denilince akla ilk gelen koltuk silmedir. Oysa bu yöntem ile koltukların temizlenmesi mümkün değildir. Ayrıca silme işlemi sırasında kirlerin koltuktan uzaklaştırılması bir yana, koltuk süngerinin çok daha derinlerine işlemlerine neden olunabilir. Bunun yanında pek çok kişi hijyen sağlamak için koltuk kılıflarını yıkamayı tercih eder. Fakat detaylı olarak düşünüldüğünde bu işlemin de koltuk temizliği konusunda yetersiz kaldığı anlaşılacaktır. Bu anlamda koltukların temizlenmesi için en temel çözüm koltuk yıkama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Koltuk yıkama, özel ekipman ve temizlik ürünleri ile gerçekleştirilen bir işlemdir. Koltukların derinlemesine temizliği için etkili bir yöntem olan yıkama ile ilgili bireylerin aklına takılan en önemli soru ise koltuk yıkamanın koltuklara zarar verip vermeyeceğidir. Peki, koltuk yıkama işleminin sanıldığı gibi koltuklara herhangi bir zararı var mıdır?


Koltuk Yıkama İşlemi Koltuklara Zarar Veriyor mu?

Bu sorunun cevabı için kesin ve net bir şekilde “hayır” cevabını vermek mümkündür. Koltuk yıkama sırasında koltukların deforme olmalarına neden olabilecek hiçbir işlem uygulanmaz. Aksine düzenli olarak yıkatılan koltukların ömrü uzar ve çok daha uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Çünkü koltukların yıkanması sürecinde özel koltuk yıkama makinesi ve leke türüne uygun şampuanlar kullanılmaktadır.

Aslına bakılırsa koltuklara asıl zarar verebilecek olan durum, evde temizlemeye çalışmaktır. Çünkü koltuk kumaşının özellikleri göz önünde bulundurulmadan uygulanan silme işlemi, kılıfların yıpranmasına ve renk değişimlerine neden olabilmektedir. Bunun yanında koltukların üzerinde dalga dalga su lekeleri de oluşabilmektedir. Koltuklara ciddi zarar veren ve ömürlerini kısaltan bu yanlış uygulamalar yerine koltuk yıkama hizmeti almak aynı zamanda ekonomik bir seçim olacaktır. Çünkü koltuklarınızı düzenli olarak yıkatarak eskimelerinin önüne geçer, değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Sonuç olarak koltukları yıkatmanın koltuklara zararından çok faydası bulunmakladır. Bu doğrultuda koltuklarınızın temizliği için bir koltuk yıkama Web Sitemiz Üzerinden Hizmet Veren Koltuk Yıkamacı Firmalar ile çalışabilir, evlerinizde çok daha sağlıklı ve hijyenik ortamlar oluşturabilirsiniz.

 

 

Başlıca Yorumlar

m*****

Koltuk Yıkama - 25/02/2023

İstediğimiz Hizmeti Cok Cok Fazlası İle Aldık Teşekkürler Hwerkese Tavsiye Ederim

M*****

Koltuk Yıkama - 24/02/2023

Öncelikle iş süresine riayet edip zamanında geldikleri için ve güler yüz hoş görü ile Kaliteli ve temiz iş cıkarttıkları için Gelen arkadaşlara teşekkür ederim... Koltuktlarım Mağzadan alınmış kadar temiz oldu teşekkür ederim. Ve herkeze tavsiye ederim..

S*****

Koltuk Yıkama - 23/03/2022

Çok memnun kaldık tşk ederim

H*****

Koltuk Yıkama - 19/12/2020

teşekkürler hizmeti Yolla sizin sayenizde koltuklarım mis gibi oldu