Ankara İnşaat Sonrası Temizlik için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

İnşaat Sonrası Temizlik Ankara

En iyi 10 Ankara İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Veren Üyeler
Temizlik

Temizlik

Temizlik / İnşaat Sonrası Temizlik

Merhabalar uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyim.Ekibim kendı yetiştirdiğim ekibim malzemelerim kaliteli malzemelerdir.Aldigimiz bir daire yada ofisi alanı oturuma ve kullanıma hazır hale getiriyoruz.Bizimle çalışacak müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 500 - ₺ 10000

Hizmet verebilceği yerler : Ankara/Çankaya Ankara/Keçiören Ankara/Pursaklar Ankara/Mamak Ankara/Yenimahalle Ankara/Sincan Ankara/Altındağ Ankara/Akyurt

Oluşturma : 14.05.2023

Insaat sonrası ev temizliği

Insaat sonrası ev temizliği

Temizlik / İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Temizliği Müteahhitler binayı yapar ama o şekilde satmaları mümkün değildir. Topraktan alınan katlarda bile müşteri evin belli bir temizlik düzeyinde teslim edilmesini beklemektedir. Çalışmalarda oluşan pek çok moloz ve kir zorlayıcı ağır olabilir. Temizlik sadece boyacıların camlara damlamış lekelerini temizlemek değildir. Bahçedeki ağır molozları kaldırmak depodaki artık alçı, boya, mermer gibi yükleri temizlemek de bun dahildir. İnşaat bitene kadar inşaat firmaları lazım olma olasılığını gözeterek bunları bir yerlere koyar ve genellikle lazım olmayınca taşımak ya da atmak yerine orada bırakırlar. Bina sakinleri yerleşme aşamasında ve emlakçılar satış aşamasında bu molozlardan rahatsız olurlar. Bu yüzden temizlik firmalarının temizlik tanımına bunları almak ya da yerini değiştirmek de dahildir. Tadilat ve Bakım Temizliği Tadilat ve bakım temizliği pek çok açıdan inşaat temizliğine benzer ama lokal bir alanı yani bir daireyi ya da binanın bir kısmını kapsar. Bir binanın bir bölümünün restorasyonu ya da bir dairenin tadilatı sonucunda çalışma alanında kalan kir ve kalıntıların temizlenmesi işlemidir. İş yükü açısından inşaat temizliğinden zor ama ev temizliğinden zordur. Buna rağmen hassasiyet açısından da ev temizliğinden zor inşaat temizliğinden zordur. Yeni yapılmış pek çok yüzey olduğundan son derece dikkatli yapılması gerekir aksi halde yeni bir tadilat işlemi ortaya çıkabilir.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 100 - ₺ 5000

Hizmet verebilceği yerler : Ankara/*

Oluşturma : 13.01.2022

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik / İnşaat Sonrası Temizlik

Ankara'nın Tüm İlçe Ve Semtlerin de İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Vermekteyiz. Profesyonel İnşaat Temizliği Hizmeti İnşaat sonrası temizlik hizmeti henüz yapılmamış ev – işyeri – dükkan ve villanızın temizliğini hijyenik şartlar içerisinde tecrübeli elemanlar ile profesyonelce doğru yere doğru malzemeyi kullanarak yerine getirmekteyiz. Her türlü boş daire , dükkan ve villanız temizlik öncesi uzman ekibimizce incelenerek tarafımızca karşılanan TSE standartlarına uygun fiyatlarla temizlenmektedir. Hijyen açısından malzemeler bir kez kullanılmakta (bez , sünger v.s.) ve temizlik sonrası atılmaktadır , müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra temizlenen yer teslim edilmektedir. İnşaat sonrası temizliğini işinde uzman bir temizlik firmasına bırakmak büyük kolaylık sağlayacaktır. Temizlik firmaları tecrübeli olduğu için inşaat sonrası temizliği kolayca halleder. İnşaat sonrası temizliğinde çoğu ekipman bir kere kullanacağı için temizlik firması tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Sadece bir kez kullanılacak malzemelerin satın alınması müşteri için gereksiz bir mali yük haline gelir. İnşaat Temizliğinde İzlenmesi Gereken Adımlar Temizlik firmaları araştırılmalıdır. Profesyonel İnşaat sonrası temizliği firmalarından biri tercih edilmelidir. İnşaattan kalan büyük çöpler toplanmalıdır. Büyük çöplerin olduğu ortamda detaylı bir temizlik yapılamaz. İlk olarak duvarlar temizlenmelidir. Banyo ve mutfak fayanslarındaki kirler su değdirilmeden kuru şekilde tül benzeri bir bezle silinir. Daha sonra temizlik kimyasallarıyla fırçalanarak temizlenir. Sonrasında pencereler temizlenir. Camlar ve çerçeveleri silinir. Pencerelerin çerçevelerinde bulunan bantlar dikkatle temizlenmelidir. Kesici ve delici bir alet kullanmamalıdır. İnşaat temizliği öncesi ekipmanlar hazırlanmalıdır. Bol bol çöp torbası bulundurulmalıdır. İnşaat temizliğinde iş güvenliği önemlidir. İnşaat sonrası temizliğinde kullanılacak kimyasallar günlük ev temizliğinde kullanılan kimyasallardan farklı olacağı için bu iş bir miktar risk barındırır. Kapılar ve evde monte haldeki mobilyalar temizlenir. Ahşap yüzeyler için özel temizleyiciler kullanılır. Ankara inşaat sonrası temizlik firmaları bu iş için temizleyiciler temin eder. Son olarak evin yüzeyi temizlenir. Yüzeyin türüne göre kullanılan temizlik ürünü farklılık göstermelidir.

Fiyatlandırma Aralığı : ₺ 500 - ₺ 5000

Hizmet verebilceği yerler : Ankara/* Tüm Şehirler/* Ankara/Akyurt Ankara/Altındağ Ankara/Ayaş Ankara/Bala Ankara/Beypazarı Ankara/Çamlıdere Ankara/Çankaya Ankara/Çubuk Ankara/Elmadağ Ankara/Etimesgut Ankara/Evren Ankara/Gölbaşı Ankara/Güdül Ankara/Haymana Ankara/Kalecik Ankara/Kazan Ankara/Keçiören Ankara/Kızılcahamam Ankara/Mamak Ankara/Nallıhan Ankara/Polatlı Ankara/Pursaklar Ankara/Şereflikoçhisar Ankara/Sincan Ankara/Yenimahalle

Oluşturma : 16.01.2021

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Ankara Çilek Temizlik Firması yanınızda. Elemanlarımızın her biri temizlik, hijyen alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşur.

Temizlik yapılacak adrese girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

1: Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizlenir. Daha sonra camlar için hazırlanan özel aletlerle camları siler .

2: Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatır daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliğini yapılır.

3: WC ve lavaboları ve mevcut fayansları uygun kimyasallarla temizliğini yapılır.

4: Mutfak dolaplarının içinin ve dışının temizliği yapılır . Son olarak işlerini bitiren temizlik personeli zemini sıfırlayarak oda, oda temizliği işini bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar.

Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren Ankara Çilek Temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

İnşaat Sonrası Temizlik, İnşaat Sonrası Temizliği, İnşaat Sonrası temizlik Firmaları, İnşat Sonrası Temizlik Şirketleri, Tadilat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonrası Temizlik Firmaları, Tadilat Sonrası Temizlik Şirketleri

Hizmeti.Net'de